Nowenna do Św. Rity z Cascia

Nowenna do Św. Rity składa się z 9 dni, każdego dnia odmawiamy krótką modlitwę, którą kończy wezwanie o wstawiennictwo Św. Rity przed Bogiem w naszej indywidualnej sprawie oraz modlitwa Ojcze nasz, Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu. Nowennę dobrze jest odmówić 9 dni przed Świętem Św. Rity, gdzie 22 maja przypada wspomnienie Litugiczne tej Świętej. Nowennę można odprawiać w dowolnym czasie przez cały rok, Nowenna do Świętej Rity będzie także bardzo dobrą formą modlitwy osobistej. Warto dodać tę Nowennę do swoich modlitw, o ile nie mamy zbyt dużo stałych modlitw.

Nowennę do św. Rity odmawiamy od 13 do 22 maja.

Pierwszy dzień nowenny

Święta Rito, pobożna i miła Panu, już jako młoda dziewczyna wsławiłaś się swą uczynnością, swą czystością serca i oddaniem twoim rodzicom. Wyproś wiele łask dla dzieci, dla ludzi młodych i dla całych rodzin. Święta Rito, Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś u Boga niezawodną nadzieję i zaufanie, a także  pragnienie dóbr wieczystych, i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (wypowiadamy treść prośby).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu… Święta Rito, módl się za nami

Drugi dzień nowenny

Święta Rito, przepełniona łagodnością i miłością, opiekowałaś się biednymi i śpieszyłaś chorym z pomocą. Rozdawałaś chleb, opiekowałaś się potrzebującymi, dzieliłaś się swą szlachetnością. Pomóż nam, tak jak Ty stać się dobrymi i uczynnymi wobec tych, którzy są cierpiący i potrzebujący. Święta Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga niezawodna nadzieje i zaufanie, a także płomienne pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę  (wypowiadamy treść prośby).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu… Święta Rito, módl się za nami

Trzeci dzień nowenny

Święta Rito, któraś wiele wycierpiała od brutalnego i gwałtownego małżonka, potrafiłaś jednak pozostać mu wierna święcąc mu przykładem cierpliwości i łagodności. Twoja modlitwą sprawiłaś przemianę jego serca i nawrócenie, za twoja przyczyna stał się dobrym małżonkiem i przykładnym ojcem. Święta Rito, strzeż wszystkie rodziny. Wyproś małżonkom siłę i odwagę, aby potrafili żyć razem w pokoju, w miłości i w wierności. Święta Rito, Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś mi u Boga nadzieje i zaufanie, a także  pragnienie dóbr wieczystych i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (wypowiadamy treść prośby).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu… Święta Rito, módl się za nami

Czwarty dzień nowenny

Święta Rito, ty która swoja roztaczającą opieką, cierpliwością, ale i stanowczością, dawałaś swym dzieciom dobry przykład na co dzień, pomóż i podtrzymuj rodziców w tej trudnej i ważnej rzeczy jaka jest wychowanie dzieci. Święta Rito, Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś u Boga niezawodną nadzieję i zaufanie, a także  pragnienie dóbr wieczystych, i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (wypowiadamy treść prośby).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu… Święta Rito, módl się za nami

Piąty dzień nowenny

Święta Rito, która przeżyłaś ból po śmierci męża i synów, Ty, która poznałaś czym jest osamotnienie i pusty dom. Ty, która całkowicie poświeciłaś się modlitwie, opiece nad chorymi i biednymi. Módl się za tych, którzy ciężko doświadczają śmierci drogiej osoby, módl się za tych za tych, którzy nagle zostają sami po stracie bliskich… Święta Rito, Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś u Boga niezawodną nadzieję i zaufanie, a także  pragnienie dóbr wieczystych, i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (wypowiadamy treść prośby).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu… Święta Rito, módl się za nami

Szósty dzień nowenny

Święta Rito, pochyl się nad tymi, którzy cię wzywają nie wiedząc dokąd pójść, którzy są zmęczeni, zniechęceni, popadający w rozpacz. Wysłuchaj ich modlitw, użyj ich cierpieniom, wytrzyj ich łzy. Święta Rito, Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś u Boga niezawodną nadzieję i zaufanie, a także  pragnienie dóbr wieczystych, i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (wypowiadamy treść prośby). 

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu… Święta Rito, módl się za nami

Siódmy dzień nowenny

Święta Rito, zawsze i we wszystkich okolicznościach twojego życia byłaś przykładem do naśladowania, pobożna i pokorna, cierpliwa i dobra. Pomóż nam być zawsze pokornymi wobec Boga, a uczynnymi wobec bliźniego. Święta Rito, Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś u Boga niezawodną nadzieję i zaufanie, a także  pragnienie dóbr wieczystych, i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (wypowiadamy treść prośby).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu… Święta Rito, módl się za nami

Ósmy dzień nowenny

Święta Rito, ożywiona wielka miłością do Chrystusa ukrzyżowanego i pragnąca ofiarować swe cierpienia za zbawienie dusz ludzkich, doznałaś szczególnej łaski w dniu, gdy twoje czoło zostało okaleczone cierniem chrystusowej korony… Wyproś nam łaskę głębszego zrozumienia tej wysokiej ceny jaka jest krew wylana przez Jezusa Chrystusa, jakim jest ogrom jego miłości i ofiara jaka uczynił dla odkupienia naszych grzechów. Święta Rito, Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś u Boga niezawodną nadzieję i zaufanie, a także  pragnienie dóbr wieczystych, i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (wypowiadamy treść prośby).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu… Święta Rito, módl się za nami

Dziewiąty dzień nowenny

Święta Rito, Ty, która rozważałaś słowa Jezusa, która karmiłaś się Ewangelia, zaufałaś całkowicie Bożej Opatrzności. Kochałaś Boga i bliźniego. Wyproś dla nas wiarę żywą, silną nadzieje, i stale rosnącą dobroć. Święta Rito, Patronko spraw beznadziejnych, spraw niemożliwych, ufam w twoje potężne wstawiennictwo u Pana. Wyproś u Boga niezawodną nadzieję i zaufanie, a także  pragnienie dóbr wieczystych, i proszę cię nieustannie, wybłagaj mi również łaskę (wypowiadamy treść prośby).

Ojcze Nasz, 3 x Zdrowaś Maryjo, Chwała Ojcu… Święta Rito, módl się za nami

Wpisy powiązane z Nowenna do Św. Rity

Święta Rita: życiorys – biografia
Modlitwy do Świętej Rity

Litania do Świętej Rity


Święci, życiorysy, cuda, modlitwy

132 Replies to “Nowenna do Św. Rity z Cascia

 1. Panie Jezu proszę o zdrowie i siłę dla moich Rodziców Bożeny i Andrzeja. Dobry Panie Boże spraw aby Krzysztof K pokochał mnie od nowa całym sercem i abyśmy stworzyli Rodzinę. Matko Boża, Święta Rito wstaw się za moją prośbą u Pana Boga ❤️

 2. Święta Rito, patronko spraw beznadziejnych, proszę Cię o nawrócenie syna ,i uwolnienie go z nałogów o miłosc i zgodę w mojej rodzinie.

 3. Święta kochana Rito proszę o uzdrowienie mojej mamy z choroby nowotworowej. proszę o zdrowie i siły do walki z chorobą. Proszę ratuj moją mamusie.

 4. Święta Rito proszę Cię wybłagaj dla mnie abym dostała pracę na oddziale na cały etat , błagam Cię ukochany Rito wstaw się za mną i wysłuchaj mojej prośby.

  1. Święta Rito proszę Cię o zdrowie dla mojej jedynej córeczki, która walczy ze złośliwym nowotworem móżdzku. Żeby go pokonała i wróciła do zdrowia i cieszyła się zyciem

 5. Św.Rito
  Proszę Cię o powrót mojej miłości . Zostawił mnie w bolesny sposób,odszedł do innej . Wiem ,ja również wobec niego nie byłam w porządku. Teraz tego bardzo żałuję . Być może jego odejście jest dla mnie nauczką,abym zrozumiała swoje błędy . W tym momencie je dostrzegłam i zrozumiałam .
  Zdarzyło się to 2 miesiące temu a ja wiem ,że jestem stanie mu wszystko wybaczyć . Proszę Cię jeszcze raz o powrót ukochanego .
  A jeśli Pan Bóg ma wobec mnie inne plany niech mnie poprowadzi i abym nie traciła nadziejo i była pełna wiary .

 6. Św. Rito proszę o wstawiennictwo się za mojego tatę aby wyszedł z choroby alkoholowej i o spokój w naszej rodzinie.

 7. Sw. Rito proszę Cie o wstawiennictwo u Pana Naszego Jezysa Chrystusa w mojej sprawie. O zgodę miłość wybaczenie i zaufanie. O zdrowie dla mojej całej rodziny. Błagam Cie Sw.Rito

 8. Święta Rito!
  Błagam Cię o wstawiennictwo u Pana Boga,
  o odnowienie miłosnej relacji z moim ukochanym.
  Bardzo proszę, aby nasza miłość zwyciężyła
  i abyśmy mogli być razem w szczęściu i w wierze w Pana Boga.

  1. Swieta Rito
   Blagam cie o wstawiennictwo wnmojej sytuacji zyciowej oraz Aby choroba depresyjna odpuscila mojemu partnerowi bo nie zasluguje na takie zycie .Blagam cir Sw Rito!

 9. Św. Rita, gorliwie proszę Cię o wstawiennictwo w mojej intencji, aby w końcu osoba którą darze szczerą miłością powróciła.

 10. Święta Rito błagam o wyproszenie łask uzdrowienia moich córek oraz odrodzenie i uzdrowienie relacji uczuciowej z Mirkiem S pełniej miłości szczerości i zaufania. Amen

 11. Proszę o modlitwę w intencji pozytywnego zakończenia trudnej sprawy. Niech sie pomyślnie i jak najszybciej ta sprawa dla nas zakończy i ma dobry dla nas finał

 12. Święta Rito.
  Pomóż mi swym wstawiennictwem, aby moje szczere modlitwy zostały wysłuchane..
  Niech osoba, którą darzę szczerym uczuciem powróciła do zdrowia by Nasza znajomość/miłość rozkwitała w wierze.

 13. Święta Rito błagam cię dopomóż mi i wysłuchaj mojej prośby nie zostawiaj mnie niech słowa Kamila i decyzja względem mnie będzie prawdziwą to dzięki Tobie go poznałam proszę cię pomóż nam być znowu razem Amen

 14. Św. Rito ogromnie proszę o to, żeby moje małżeństwo było szczęśliwe, żeby powróciło to co było kiedyś, żeby nie ulegać pokusom.

 15. Proszę Św.Rito o dobre wyniki badan rezonansu i tomografu wstawiennictwo i opieke nad moja kochana mamusia.Dziękuje Ci droga Św. Rito za dorychczasowa pomoc i ofiarowane laski.Bóg zapłać 🙏

  1. Proszę Św. Rito o pomoc w procesie leczenia Krysi, aby dostała lek, który bardzo by jej pomógł, o zatrzymanie choroby i dobre wyniki badan. A jeśli jest wolą Bożą aby Krysia wyzdrowiala proszę wstawiaj się za jej uzdrowieniem u Pana Boga.Za opieke, ktora juz nas obdazylas Św. Rito z calego serca dziękujemy. Amen.

 16. Proszę Cię św.Rito o łaskę uzdrowienie dla mojego męża Janusza z choroby nowotworowej . Czuje Twoją opiekę bo na te zmiany jakie są to mąż naprawdę dobrze znosi .Błagam Cię żeby nie odczuwał bólu a możesz wszystko uchroń go od śmierci.

 17. Błagam Cię św Rito pomóż mi aby przez kłamstwa ludzi którzy mnie krzywdza nie odebrali mi praw do mojego ukochanego dziecka Oli . pomóż przejść przez cierpienie i ból,zabierz łzy.

 18. Świeta Rito proszę Cie zebysmy znowu z Robertem byli małżeństwem i żebyśmy razem jeździli i żeby Nicusia była zdrowa i o Daniela zeby wyszedl ze śpiączki

  1. Św. Rito błagam bądź przy mnie i spraw by moja miłość dała nam szansę. Wiesz jak bardzo ją kocham i jakie mam wobec niej plany. Święta Rito wierzę w Ciebie, módl się za nami!

 19. Święta Rito! Ratuj moją rodzinę!! Nasze relacje i zdrowie psychiczne.
  Święta Rito módl się za nami!!

 20. Proszę cię święta Rito o zaliczenie jutrzejszej chemii oraz niemieckiego oraz o to żebym zdał do następnej klasy bez żadnej poprawki i o to żeby nauczyciele bez żadnego problemu mnie przepuścili Dopomóż mi w moich prośbach święta Rito

 21. Św.Rito proszę wyproś łaskę uzdrowienia Darii, mieszkania dla nas abyśmy się mogły przeprowadzić. Przytul moją Edytkę

 22. Kochana Św. Rito modlę się do Ciebie już przeszło miesiąc o powrót męża do domu, do rodziny. Czekam na niego razem z 3 cudownymi córeczkami. Błagam niech w końcu wróci, tęsknimy ogromnie. Niech przestanie pić i pokocha nas na nowo

 23. Św. Rito proszę wyproś mi łaskę zdrowia u Pana Naszego Jezusa Chrystusa, żeby przestały już mnie nogi i ręce mrowić,boleć i piec. Gorąco proszę

 24. Święta Rito pomóż mi w wewnętrznej pracy nad sobą, odnalezienia równowagi emocjonalnej. Bym mogła go odzyskać i stworzyć na nowo cudowny i wspaniały związek z Pawłem.

 25. Święta RIto proszę i wyproszenie u Pana mojej prośby aby mąż wkoncu wrocil do domu bo bardzo go kochamy I żebyśmy uratowali nasze małżeństwo

 26. Proszę o modlitwę w intencji nawrócenia mojego męża, skruszenia jego serca, wycofania pozwu rozwodowego oraz uratowania naszego małżeństwa i powrotu do rodziny.

 27. Św. Rito. Proszę wyprostowanym mi u Boga laskę odrodzenia mojego małżeństwa. Żeby żona wycofała pozew rozwodowy. Żeby mi wybaczyła i znowu spojrzała na mnie jak w dniu naszego ślubu. Proszę pogódź nas. Amen. O pragnienie modlitwy mojej żony do ciebie.

  1. Św. Rito błagam pomóż w mojej trudnej sytuacji wybłagaj łaskę zdrowia dla mojego męża, oraz jego powrót do rodziny. Nie daje juz rady błagam

 28. Św Rito Patronko i oredowniczko prosze o wstawiennictwo i modlitwy do Pana Naszego i Najświętszej Panienki o zdrowie szczęście i opiekę nad moimi wnukami moimi córkami nademna i moim mężem nad moją mamą rodzenstwem i ich bliskimi .Prosze chron nas od wszelkiego złego. Bóg zaplac

 29. Święta Rito uproś u Ducha Świętego łaski dla mojego syna.Proszę o to, by ułożył sobie wszystkie trudne sprawy i by znalazł sobie mądrą, wartościowa towarzyszkę życia.
  Chwała Ci Panie.

  1. Sw Rito proszę o uzdrowienie mojej córki Moniki z bólu głowy wierzę że Bóg wysłucha bo Ty jesteś patronką od spraw beznadziejnych

 30. Święta Rito proszę i wstawiennictwo u Pana Boga o wysłuchanie mojej prośby o zdrowie za mojego tatę który aktualnie leży w szpitalu,daj mu siłę

 31. Panie Boże, za wstawiennictwem Świętej Rity proszę Cię o łaski dla mojego syna.Proszę, by mój syn zrozumiał swoją sytuację i zechciał sobie pomóc.

 32. Święta Rito, pomogłaś mi za każdym razem gdy o to się modliłam. Proszę Cię teraz o wstawiennictwo w sprawie W, żeby w końcu zaczęło mu się dobrze układać, o uzdrowienie z jego depresji, o to by nasza relacja mogła przetrwać. Po ludzku to jest nie do rozwiązania. Bóg zapłać za wszelkie dobro

 33. Święta Rito, błagam, pomóż mojemu synowi wyjść na prostą z jego kłopotów. Pomóż mu znaleźć mądrą wartościową towarzyszkę życia.

 34. Sw. Rito dziekuje za Teoje wstawiennictwo u Pana w mojej sprawie. Przez 9 dni odmawialam nowenne do sw. Rity i zostalam bardzo szybko wysluchana. Jestem za to niezwykle wdzieczna. Modlcie sie nowenna do sw. Rity a w Waszym zyciu beda sie działy cuda! Jezu ufam Tobie!

 35. Święta Rito blagam Cie o wstawiennictwo do Maryi i Jezusa w intencji aby Tomek mnie pokochał aby wrocil do mnie.

 36. Święta Rito proszę o uwolnienie mojego ukochanego z aresztu śledczego. Wiem, że tego nie zrobil. Wiele straciliśmy w wyniku tej sytuacji, ale wierzę ze jesli do mnie wroci to razem wszystko naprawimy. Proszę Cię o pomoc i siły w tym trudnym czasie.

 37. Święta Rito proszę wyproś u Pana Boga łaskę zdrowia dla mojego taty i długie lata życia dla niego, aby mógł razem z nami cieszyć się dziećmi.

 38. Święta Rito, wyproś mi skruszenie serca ukochanego i ponowne wypełnienie go miłością do mnie. Spraw, żebyśmy porozmawiali i wyciągnęli wnioski z naszego zachowania oraz potrafili znaleźć drogę do odbudowania naszego związku. Nadal go kocham, wybaczyłam mu i myślę, że już dojrzałam do założenia z nim rodziny. Obiecuję pracę nad sobą, chcę pracować nad sobą dla siebie i dla niego!

 39. Św. Rito, błagam Cię abyś wstawiła się do Pana Boga z moimi błaganiami,proszę abym potrafiła wybaczyć wszystko mojemu partnerowi, żeby Pan Bóg dał nam ostatnią szanse, aby odblokował wszystkie blokady które mam do partnera, abyśmy mogli jeszcze raz spróbować i żyć w zgodzie z Panem Bogiem. Błagam o modlitwe.

 40. Swieta Rito blagam Cie o wstawiennictwo do Boga we wszystkich moich intencjach, ktore na dien dzisiejszy wygladaja na beznadzijne. Wierze, ze za Twoim wstawiennictwem Pan mnie wyslucha i mi pomoze.

 41. Święta Rito, miej w Opiece moją Mamę, która teraz ma kłopoty zdrowotne. Uchroń ją przed szpitalem w obecnej sytuacji. Wyproś u Najwyższego, aby z każdym dniem wracała do pełni zdrowia. Błagam o wstawiennictwo! Zawsze nam pomagasz w trudnych sytuacjach. Wierzę w Twoją moc.

   1. Święta Rito wyproś nam łaskę by mama wyzdrowiała z choroby nowotworowej, by nie było przerzutów i by żyła w zdrowiu razem z nami. Święta Rito módl się za nami

 42. Św Rito wyproś prosze u Ojca naszego dar potomstwa dla mnie i mojej rodziny. Prosze o dar poczęcia i urodzenia zdrowego dziecka

 43. Św.Rito proszę wyproś łaskę uwolnienia z zazdrości dla mojego męża i uratowanie naszego małżeństwa.Proszę również o potrzebne łaski dla naszego syna i dla naszej rodziny.Św.Rito módl się za nami

 44. Święta Rito miej w opiece naszego aniołka w niebie i spraw żeby po tej tragedii udało mi się zajść w ciążę i urodzić zdrowe dziecko. Wstaw się za nami do Pana Boga. Jezu Chryste to tobie powierzam ta sprawę.

 45. Św. Rito prosze pomóż i wstaw sié z nami u Pana Boga. Boże prosze Uratuj nasz zwiàzek, rozwiàż nasze problemy, uwolnij Michała od kontaktów z tà kobietà, spraw, aby zaczàł mówić prawdę i bardziej interesował się rodziną. Wysłuchaj nas Panie. Amen.

 46. Św. Rito wstaw się u Pana żebym dostała teraz pracę bo jest nam ciężko z jednej pensji.Módl się żeby moja córeczka miała sprawną nóżke ,synowie byli zdrowi nie mieli problemów w szkole.Żeby moja bratowa pokonała raka piersi mój i mąż Tomasz przestał brać to co bierze, módl się za nas Św. Ritio.

 47. Proszę o wybłaganie uratowania mojego małżeństwa. Aby zostały zniszczone wszystkie wątpliwości mojego męża co do jego miłości do mnie. O powrót męża do realizowania w pełni przysięgi małżeńskiej. Bóg zapłać.

 48. Św Rito proszę by mój mąż Artur zrozumiał że źle postępuje i że największą wartością jastesmy my tzn ja jako żona i nasz synek. Spraw by żałował że sam pojechał na ferie a mnie zostawili. Proszę by się nawrocil i docenił to co ma! Proszę udziel mi I mojemu synkowi oraz całej rodzinie łaski zdrowia i pomoż mi w pracy bym dawała sobie radę z problemami a szefostwo było że mnie zadowolone! Proszę pomoz mi by życie moje I mojego synka znów było szczesliwe!!!!!

 49. Święta Rito,
  Błagam o cud powrotu synka Antosia i synka Andrzejka do jego mamy Justyny, która od ponad 3 lat nie widzi dzieci oraz o cud wyjaśnienia sprawy śmierci trzeciego synka Tomusia.
  Joanna

 50. Św Rito, proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga w sprawie mojej prośby o uwolnienie kochanki mojego męża od uczuć do niego. Amen

 51. Święta Rito błagam uproś u Pana Boga potrzebne łaski dla mojego syna o nawrócenie ,pojednanie z Bogiem uwolnienie z nałogów,nienawiści,Bożą opiekę. JEZU Ty SIĘ TYM ZAJMIJ

 52. Święta Rito wypros u Boga łaskę pojednania dla mnie i mojego męża oraz naszych dzieci. Proszę aby mąż mógł zrozumieć że rodzina którą stworzył jest ważna a nie jest utrapieniem, aby mi nie ubliżał. Świętau Rito proszę o pomoc

 53. Św Rito, proszę Cię o pomoc w uratowniu naszego małżeństwa. Błagam o to żeby mój mąż porzucił zamiar złożenia pozwu o rozwód. Amen

 54. Święta Rito…proszę z całego serca, żeby Łukasz zrozumiał, że największą wartością jest rodzina…żeby zrozumiał że popełnił błąd odchodząc do innej kobiety, zostawiając mnie i naszą córkę. Proszę o jego nawrócenie, aby chciał do nas wrócić…aby udało nam się stworzyć pełną szczęśliwą rodzinę dla naszej córeczki. Święta Rito proszę Cię…

 55. Święta Rito proszę o wstawiennictwo do Pana Boga w intencji opamiętania i nawrócenia mojego męża Tomasza i jego powrót do rodziny- żony i syna. Prosi żona .

 56. Św Rito, proszę opiekuj się moją córkę i spraw by nie cierpiała z powodu naszych problemów małżeńskich. Proszę Cię również o powrót mojego męża do domu. Amen

  1. Św Rito, patronko spraw trudnych, gorąco Cię proszę wyproś mi łaskę prawdziwej miłości, żebym na nowo odzyskała sens życia. Spraw, abym doznała skutków Twej opieki.

 57. Święta Rito uproś mi u Pana łaskę pojednania z ukochanym, przebaczenie wzajemnych krzywd a także byśmy zawarli sakramentalny związek małżeński zaplanowany na przyszły rok.

 58. Święta To uproś mi pojednanie z moim ukochanym, wybaczenie sobie wyrządzonych krzywd i aby doszło do naszego sakramentu małżeństwa.

 59. Blagam Cie Sw.Rito pomoz mojemu bratu w chorobie. Cierpi na raka pecherza moczowego
  Pomoz mu ulzyc w cierpieniu i uczyn cud wyleczenie z tej choroby.
  siostra Bozena

  1. Św Rito, błagam Cię wyproś u Pana Boga łaskę dla mnie i dla mojego męża. Proszę aby mój mąż przestał mnie unikać i obudził w sobie pozytywne uczucia do mnie.

 60. Św. Rito, prosze Cie o wstawiennictwo u Pana Boga, w zawarciu szczęśliwego i opartego na prawdziwej miłości małżeństwa z moim ukochanym i oddaleniu od nas ludzi, którzy źle życzy i są przyczyną moich łez i jego niepewności w Nas.

 61. Święta Rito błagam Cię o moje wnuczki aby dostały dużo miłości i zainteresowania od swojej matki,żeby ona wreszcie zrozumiała że dzieci są Darem BOŻYM a nie rzeczą.
  PROSZĘ również o zdrowie dla mojego syna.

 62. Święta Rito, bardzo Cię proszę o wstawiennictwo u Pana Boga naszego i wyproszenie u Niego łaskę miłości, znalezienia dobrego męża, wiernego towarzysza życia, ratowanie mnie z samotności. Proszę, aby ten rok był przełomem w tej kwestii. Amen

 63. Św Rito prosze o pokój serca i siłę do pokonywania trudność życia codziennego oraz opieke Niepokalanej i Dary Ducha Świętego

 64. Święta Rito, bardzo proszę Cię o wstawiennictwo u Pana Boga naszego i wyproszenie u Niego, abym mogła z moim ukochanym zawrzeć związek małżeński przed Panem Bogiem. Proszę Cię też o dar macierzyństwa, abyśmy mogli zostać rodzicami.
  Bardzo Cię proszę o modlitwę za Nas.

 65. Proszę Cię św Rito o rozwöj mojej firmy, o rosnącą liczbę klientów oraz o sprzedaż którą pozwoli mi utrzymać rodzinę. Proszę röwnież o zdrowie dla naszej rodziny.

 66. Św.Rito proszę Cię o wiarę i miłość dla mojego męża…Ty wiesz przez co przechodzę.Błagam pomóż…Uzdrów człowieka ,którego kocham najbardziej na świecie…

 67. Św. Rito proszę uproś u Pana dla mnie i miłości mojego życia łaskę odnowienia naszej miłości, niech zapali się w nas ponowny ogień miłości.

 68. Św.Rito, błagam wyproś łaskę uzdrowienia z choroby nowotworowej mojego syna Michała. Błagam ratuj moje dziecko

 69. Droga Św. Rito bardzo Cię proszę wybłagaj dla mnie i ze mną u Najwyższego aby moja firma zaczęła się rozwijać. Ja wiem że jest to praktycznie niemożliwe i dlatego zwracam się z tą sprawą do Ciebie ponieważ sama nie dam rady. I bardzo Cię proszę wyciągnij mnie z depresji.

 70. Cudowna Swięta Rito nie mam łatwego życia bo ciągle zaczynam od początku …uregulowałem swoje życie i dostałem stwierdzenie nieważnosci ślubu koscielnego i już nigdy nie zranię żadnej kobiety bo nie potrafię kochać tylko potrafię być dobrym dla Wszystkich równo..Proszę o prawdziwego przyjaciela ,który mi pomoże przetrwać …

   1. Droga św. Rito, proszę Cię o przyjaźń i dobre relacje z bliską mi osobą. Niechcący ją zraniłam a nie chciałam tego zrobić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *