Modlitwa Matki Bożej z Travignano Romano

Objawienia Matki Bożej z Trevignano Romano trwają od 2014 roku Gisella Carda, kiedy to po przywiezieniu figurki Matki Bożej z Medjugorie, zaczęły się cuda w domu Gianniego i Giselli Cardy. Cudowna figurka zaczęła krwawić, były to krwawe łzy.

To wydarzenie poprzedzało objawienie Najświętszej Maryii Panny, kiedy Gisella modliła się przed figurką, doznała widzenia. Maryja zapewniła ją że Ona jest Świętą Dziewicą i powiedziała, że wybrała ich małżeństwo, ponieważ przepełnieni są miłością i nadzieją. Następnie objawienia stały się coraz częstsze i trwają po dziś dzień. O objawieniach z Travignano Romano zrobiło się głośno po tym jak Matka Boża ostrzegła Giselle przed wirusem z Chin.

Matka Boża nie powiedziała konkretnie że chodzi o koronawirusa, jednak, że tych wirusów będzie więcej. Maryja w objawieniach mówi co musi się stać, ponieważ ludzie się nie nawrócili. Ludzie nie posłuchali wcześniejszych objawień, ani tych w Fatimie, ani innych, w których nawołuje do pokuty i modlitwy. Dlatego też ziemia musi zostać oczyszczona.

Maryja zachęca do codziennej modlitwy różańcowej i do ofiarowania jej w intencji tego co się dzieje i tego co ma wkrótce nadejść. Przychodzi jako Matka pełna pokoju i zachęca aby się nie bać. Mimo że mówi o rzeczach strasznych zachęca aby wierni zostali pełni ufności i dużo się modlili. Matka Boża w prawie każdym objawieniu zachęca do zostania w stani łaski uświęcającej. Aby pozostać w jedności z jej synem.

Maryja zostawia także specjalną modlitwę, oto jej teść:

Ojcze Dobry i miłosierny, prosimy Cię o przebaczenie za popełnione błędy. Przebaczenie za to że oddaliliśmy się od Ciebie.

Przebaczenie bluźnierstw skierowanych do Ciebie.

Przebaczenie za złe traktowanie przyrody, którą nam pozostawiłeś. Przebacz nam nasze grzechy.

Przebacz tym którzy pozwolili na zamknięcie miejsc kultu, odbierając nam możliwość otrzymania Chleba życia wiecznego.

O Ty Ojcze. Który w swoim nieskończonym Miłosierdziu, mimo wszystko napełniałeś nas miłością spraw:

By w tym okresie Męki Pańskiej, Duch Święty Zstąpił na tę ziemię, rozdartą przez zło. Pokornie prosimy Cię, abyś oświecił Papieża aby mógł poświęcić świat i Rosję Niepokalanemu Sercu Maryi. Tak jak wyraźnie Najświętsza Maryja Panna prosiła o to w Fatimie.

Ojce mój, wylej krew odkupienia, na tę naszą ludzkość. Matko Przenajświętsza zwracamy się do Ciebie, jako do Matki nas wszystkich. Chroń wszystkie swoje dzieci.

Przygarniając je do swojego Niepokalanego Serca, naszego jedynego bezpiecznego schronienia. Ojcze miej miłosierdzie dla nas i całego świata.

Amen.

Gisella Carda Travignano Romano