Miejsca

Miejsca Święte to pozycje na mapie, które warto zobaczyć. Jeżeli szukasz ciekawych miejsc na mapie Polski i Świata, z którymi wiąże się kult religijny, to koniecznie musisz przeczytać nasze pozycje.

Miejsca Święte są dla Chrześcijan bardzo ważne ze względu na rożne nadprzyrodzone zjawiska, które tam się wydarzyły. Warto jest znać chociaż podstawowe miejsca święte, w których po dziś dzień utrzymywana jest wiara.

Zwiedzanie miejsc Świętych jest dobrym celem wakacyjnych podróży, szczególnie zagranicznych. Aczkolwiek to już zależy od indywidualnych preferencji każdego człowieka. Jednak dla tych, co lubią aktywnie spędzać czas i chcą przy tym poznać trochę historii związanej z danym miejscem, to będzie to dobra opcja.

Katedry

Katedra Jana Chrzciciela we Wrcoławiu


Największe katedry i Archikatedry w Polsce. Najbardziej znane katedry w naszym kraju. U nas znajdziesz najważniejsze informacje o danej katedrze, porządek Mszy Świętych oraz nabożeństw.

Bazyliki

Bazylika Bydgoszcz sw Wincentego Paulo


Największe i najbardziej znane bazyliki w Polsce. Na naszej stronie dowiesz się o najważniejszych historiach związanych z bazylikami, porządku nabożeństw, Mszy Świętych.

Kościoły

Koscioł Mariacki Kraków


Największe i najczęściej odwiedzane kościoły w naszym kraju. Najważniejsze informacje o wybranym kościele, porządek Mszy Świętych oraz nabożeństw.

Święte miast na Świecie

Portugalia Matka Boża Fatimska

Święte miasta, to miejscowości międzynarodowych pielgrzymek, to miejsca, w których urodzili się święci lub miejsca w których miały miejsca objawienia.

Pielgrzymki

Pielgrzymka jasna Góra

Pielgrzymki w Polsce spis najpopularniejszych pielgrzymek w naszym kraju. Piesze oraz autokarowe, miejsca szczególnego kultu Boga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *