Spotkanie najlepszy film religijny

Filmy religijne

Znajdź najlepsze filmy religijne na wieczór. Sprawdź nasz ranking filmów religijnych. Filmy religijne które pokrzepiają wiarę i które warto zobaczyć!

Chcemy poznawać Boga, aby iść za Bogiem musimy być w nieustannym kontakcie z nim. Poprzez trudy dnia codziennego zdarza się, że zapominamy o Bogu. Obejrzenie dobrego filmu religijnego napewno naładuje nas do jeszcze bliższej więzi z Bogiem.

Relacje z Bogiem należy pielęgnować, aby nie spowszedniała, aby nie stałą się relacją martwą. Chcemy mieć żywą relację, chcemy poznawać Boga takiego jakim jest, nie takiego jak nam się wydaje. Wiele filmów religijnych opartych jest na dokonanych cudach. Dlatego że cuda są dla nas czymś nadprzyrodzonym, czymś, co przyciąga uwagę.

Należy jednak pamietać, że wiara Chrześcijańska to nie tylko cuda. Bazując jedynie na cudach i pozytywnych odczuciach możemy się szybko zniechęcić. Potrzeba nam dobrego kręgosłupa, aby podejmować dobre decyzje. Dlatego zachęcam do zapoznania się z naszym rankingiem

Ranking filmów Religijnych

Spis filmów: Spotkanie, Czy naprawdę wierzysz ?, Bóg nie umarł, Niebo istnieje naprawdę, Cud z nieba, Odważni – Courageous, Noe Wybrany przez Boga, Pasja,

Spotkanie

Reżyseria:
Scenarzyści:
Gatunek filmu: Dramat
Premiera:

Jest to jeden z najlepszych filmów religijnych dostępnych w sieci. Jeżeli szukasz religijnego filmu, który warto obejrzeć, to musisz go zobaczyć. Ludzie z różną historią spotykaja się w restauracji, w której kelnerem jest sam Jezus. Jezus przygotowuje im posiłki i wyjasnia im ich całe życie.
Każdy ze zgromadzonych w restauracji zadaje Jezusowi osobiste pytania dotyczące jego życia, dlaczego coś się wydarzyło w jego życiu. Jezus z chęcią odpowiada i wyjaśnia im, dla każdego znajduje odpowiednie rozwiązanie ! Bohaterzy pytają się także o nie zrozumiałe fragmenty z Pisma Świętego, które Jezus im wyjaśnia, oczywiście żaden z nich nie musi sie przedstawiać, bo Jezus ich zna ! W filmie jest obecny także diabeł, który ukrył sie pod pewna postacią, czy go rozpoznasz?
Bardzo poruszający film, nie jedna osoba podjęła decyzję o nawróceniu po obejrzeniu tego filmu!

Szukasz całego filmu z Polskim tłumaczeniem

Cały film na YouTube spotkanie napisy polskie

Czy naprawdę wierzysz ?

Reżyseria: Jon Gunn
Scenarzyści: Cary Solomon, Chuck Konzelman
Gatunek filmu: Dramat
Premiera: 18 września 2015 w Polsce, 18 marca 2015 na świecie

Film twórców Bóg nie umarł, film znacznie różni się od „Bóg nie umarł”. W filmie czy naprawdę wierzysz zostało przedstawione 12 różnych osobowości i 12 różnych problemów, od wielkich tragedji życiowych, jak utrata zdrowia i zagrożenie życia, przez nieudane związki i złamane i poranione serca, po życia gangsterskie.

Wszyscy jednak spotkaja się w jednym miejscu, ponieważ coś, a raczej Ktoś wyjątkowy ich tam zgromadzi. W internecie można znaleźć cały film w wersji z lektorem polskim oraz bez lektora.

Cały film Czy naprawdę wierzysz z polskim lektorem

Czy naprawdę wierzysz? film – cda

 

Bóg nie umarł


Reżyseria: Harold Cronk
Scenarzyści: Cary Solomon, Chuck Konzelman
Gatunek filmu: Dramat
Premiera: 6 marca 2015 w Polsce, 21 marca 2014 na świecie

To przygoda studenta Josha Wheaton (Shane Harper), który wykazał się niezwykłą wairą i udowodnił Profesorowi Radissonowi (Kevin Sorbo), że Bóg istnieje i działa w naszym życiu. Młodzieniec posłużył się przykładmmi i dowodami naukowymi oraz własnymi doświadczeniami Boga w jego życiu.
Cała fabuła filmu skoncentrowana jest wokół uczelni, do której uczęśzcza główny bohater. Czy Joshowi uda się przekonać Profesora, i studentów? Sprawdź sam, jest to nie wątpliwie jeden z filmów religijnych który warto obejrzeć !

Cały film Bóg nie umarł z polskim lektorem

Bóg nie umarł – film – cda

Niebo istnieje naprawdę

Reżyseria: Randall Wallace
Scenarzyści: Chris Parker, Randall Wallce
Gatunek filmu: Dramat
Premiera: 16 kwietnia 2014 w Polsce i na świecie.

Niebo istnieje na prawdę, to przygoda Coltona, chłopca, który przeżył śmierć kliniczną i był w niebie. Colton, kiedy miała operacje był małym chłopcem i nie wszystko jeszcze wiedział. Po powrocie ze stołu operacyjnego, kiedy chłopiec o mały włos nie stracił życia. Zaczął pytać o swoją zmarłą siostrę, która umarła jeszcze przed narodzinami, wiadomo, że rodzice o tym nie rozmawiali. Ten oraz inne fakty potwierdzają że w życiu chłopca wydarzyło się coś nadzwyczajnego. Colton opowiada jak wygląda niebo, film nie oddaje wszystkich niesamowitych przeżyć związanych z tą historią. Dla osób, które chcą lepiej poznać historię Coltona odsyłam do przeczytania książki.

Cały film Niebo istnieje naprawdę z polskim tłumaczeniem

Niebo istnieje naprawdę – film – cdaCud z nieba

Cud z nieba film chrześcijański wzmacniający wiarę

Reżyseria: Patricia Riggen
Scenarzyści: Randy Brown
Gatunek filmu: Dramat
Premiera: 27 marca 2016.

Cud z nieba to film oparty na faktach. Główną bohaterką filmu jest Anna Beam, która jest chora na nieuleczalną chorobę. Anna nie może trawić jedzenia, jest sztucznie podtrzymywana przy życiu dzięki specjalnej aparaturze oraz środkach przeciwbólowych. Dziewczynka nieustannie cierpi. Zdesperowana mama Christy Beam, bardzo chce pomóc swojej córce, robi wszystko co w jej mocy, jednak nic nie przynosi efektu. Christy zaczyna tracić nadzieję oraz wiarę, powątpiewa także w istnienie Boga, przestaje się modlic i chodzić do kościoła. Nagle dziewczynka wpada w ogromne tarapaty, cała rodzina zaczyna się modlić z wiarą do Boga, aby pomógł ich córce. Może Pan Bóg chciał aby przestali się martwić i oddali mu to wszystko aby mógł się tym zając? Morał z tego filmu jest taki, że Pan Bóg zaczyna działać, kiedy stajemy bezsilni, kiedy po ludzku odpuszczamy i składamy całą nadzieją w Nim. Cały online film możesz zobaczyć w linku poniżej.

Cały Film online Cud z nieba CDA

 

Odważni – Courageous

Reżyseria:Alex Kendrick
Scenarzyści:Stephen Kendrick, Alex Kendrick
Gatunek filmu: Trailer
Premiera:26 sierpnia 2011.

Odważni, to film przedstawiający sytuacje życiową 4 mężczyzn, którzy pracują w służbie mundurowej. Każdy z nich ma inne problemy, miłosne, finansowe itd. jednak każdy z nich jest ojcem. Film, który pokazuje prawdziwą role ojca w życiu rodzinnym. Jest to także apel do ojców, aby nie zapominali o wychowaniu swoich dzieci, w czasach, gdy tak ważna jest kariera.

Cały Film Odważni – Couaregous CDA

 

Noe Wybrany przez Boga

Reżyseria: Darren Aronofsky
Scenarzyści: Darren Aronofsky, Ari Handel
Gatunek filmu: Trailer
Premiera: 10 marca 2014 na świecie, natomiast w Polsce 28 marca 2014.

Film w którym cofamy się ponad 4 000 lat wstecz, do wieku około 2300 r.p.n.e, (który to mniej więcej rok uznaje się za początek potopu) aby odtworzyć wydarzenia, które miały miejsce za życia Noego. W filmie będziemy mogli zobaczyć sceny z życia Noego, to jak objawiał mu się Bóg, jak do niego przemawiał. Zobaczymy także jak Noe miał wątpliwości co do budowy Arki i nie był pewien, czy sam sobie tego nie wymyślił. Ludzie będą naśmiewać się z jego pomysłu, jednak Noe wykaże się wielką wiarą i zrealizuje plan Boga. W filmie zobaczymy także prawdziwą bitwę o Arkę, kiedy inne plemienia zechcą się ratować i przypomną sobie o łodzi, którą budował Noe.

Cały film Noe Wybrany przez Boga z polskim tłumaczeniem

Noe wybrany przez Boga – film – cda

Obecnie na Youtube cały film Noe wybrany przez Boga jest niedostępny

Pasja

Pasja film religijny Gibsona

Reżyseria: Mel Gibson
Scenarzyści: Benedict Fitzgerald
Gatunek filmu: Dramat
Premiera: 25 lutego 2004 r. na świecie, natomiast w Polsce 5 marca 2004 roku.

Pasja, to film przedstawiający mękę Jezusa Chrystusa, przeplatany ze scenami z życia Jezusa, jego nauczań, okresu dziecięcego, kiedy pomagał Józefowi w pracach stolarskich. Film zaczyna się od momentu modlitwy Pana Jezusa w Ogrójcu, film pokazuje, jak bardzo umęczony został Pan Jezus fizycznie, ciało jego zostało rozszarpane przez bicze, wycieńczony niesieniem krzyża i bolesnymi upadkami umiera na krzyżu.

Wywiad z Melem Gibsonem, reżyserem pasji opowiada o tym, dlaczego nakręcił ten film. Daje także świadectwo swojej wiary!

Wywiad z Melem Gibosnem – Youtube

Wiele do powiedzenia ma także główny aktor filmu Jim Caviezel, który w pasji wcielił się w postać Jezusa. Opowiada, że on rzeczywiście odczuwał cierpienie, mimo iż wszystko było nagrywane i ucharakteryzowane. Opowiada, że doznał łaski poznania, kto z aktorów rzeczywiście w to wierzy i jest zaangażowany, a kto przyszedł tylko pracować. Zwróćcie uwagę na inicjały aktora JS.

Wywiad z Jimem Caviezelem

Pasja cały film z polskim lektorem

Pasja film – Cda

Pasja film – wysoka jakość Cda

Filmy religijne, które opisaliśmy na naszej stronie znajdziesz na YouTube bądź na Cda. Możesz skorzystać z linków, które udostępniliśmy przy opisie każdego z filmów. Linki prowadzą do źródła całego filmu na YouTube lub cda. Możesz także obejrzeć zwiastuny poszczególnych filmów i ocenić, który film warto obejrzeć. Zachęcamy także do zostawienia komentarza i wyrażenia swojej opini o danym filmie.

Religijne filmy animowane dla dzieciFilmy religijne dla dzieci

Święci, życiorysy, cuda, modlitwy

One Reply to “Filmy religijne

  1. Ꮐreat post however , I was wondering if you could write a lіtte more on this subject?
    I’d be very tһankful if үou could elaborаte a little bit more.
    Thanks!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.