Modlitwa o pracę

Szukasz skutecznej modlitwy o pracę? Jesteś w trudnej sytuacji, ponieważ straciłeś pracę? Modlisz się o pracę, ale to nie przynosi efektu? Sprawdź nasze propozycje modlitwy o dobrą pracę.

Szukanie pracy dla jednych bywa czymś ekscytującym, jednak dla wielu ludzi jest to czynność, która przeraża. Dzieje się tak na ogół dlatego, że wszystkiemu towarzyszy niepewność. Zwłaszcza gdy na rynku jest niewiele ofert, przez co często decydujemy się na gorsze warunki chociażby płacowe.

Czasami bywa też tak, że umiejętności, nie decydują o wyborze kandydata, co dodatkowo wzmaga frustracje. W szukaniu pracy, tak jak w innych przestrzeniach życia potrzeba trochę szczęścia. Czasami udaje się znaleźć pracę poprzez znajomości.

Brak pracy jest trudnym doświadczeniem, które może prowadzić do kryzysów czy załamań nerwowych. Warto w czasie poszukiwania pracy prosić o pomoc Boga, można robić to bezpośrednio lub za wstawiennictwem Świętych.

Modlitwa kiedy straciliśmy pracę

Panie wierzę, że Ty widzisz moją potrzebę. Wierzę, że jesteś Bogiem wszechmogącym. Wiem że chcesz dla mnie dobra. Widzę jak przez całe moje życie prowadzisz mnie za rękę. Dziękuję Ci za to.

Modlitwa dziękczynienia – w szukaniu pracy

Pragnę podziękować także za dotychczasową pracę, którą zakończyłem. Za wszystkich współpracowników, których postawiłeś na mojej drodze zawodowej.
Dziękuję Ci za moich przełożonych, którzy organizowali mi pracę, za to że mnie doceniali, pozwolili mi się rozwijać. Pragnę podziękować za ich otwarte serca, że widzieli moje potrzeby. Dziękuję za moich podwładnych, za tych którym pomagałem, którym delegowałem obowiązki.

Pragnę wybaczyć wszystkim współpracownikom, tym którzy mnie zranili. Przebaczam im wszystkie złe decyzje, to że mnie nie doceniali, to że patrzyli na mnie z pogardą. Przebaczam moim współpracownikom, wszystkim tym, którzy cieszyli się z moich niepowodzeń. Wszystkim, którzy mnie oceniali, nie chcieli mi pomóc.

Modlitwa prośby w szukaniu pracy

Proszę Cię Jezu Chryste o nową pracę. Taką w której będę czuł się dobrze, będę doceniany i w której będę mógł się rozwijać. Oddaje Panie Tobie tę przestrzeń mojego życia. Proszę, abyś to Ty się zatroszczył o to gdzie będę pracował i co będę robił.

Chwała Tobie Panie za czas poszukiwania nowej pracy. Chwała Tobie za doświadczenie pokoju w tym czasie. Uwielbiam Cię w Twoim Słowie, które mi dajesz na ten czas. Słowo to mi nieustannie towarzyszy, podnosi mnie kiedy upadam. Daje nadzieje.

Otwieram swoje serce na to co przygotowałeś dla mnie dzisiaj. Mów Panie, bo sługa Twój słucha.

Zostajemy w kilkuminutowej ciszy

Modlitwa o znalezienie pierwszej pracy

Panie wierzę, że Ty widzisz moją potrzebę. Wierzę, że jesteś Bogiem wszechmogącym. Wiem że chcesz dla mnie dobra. Widzę jak przez całe moje życie prowadzisz mnie za rękę. Dziękuję Ci za to.

Dziękuję Ci Panie za ten czas nauki, który jest za mną, za przygotowanie do zawodu, który chciałbym wykonywać. Doceniam, że byłeś ze mną kiedy zdawałem poszczególne egzaminy. Kiedy kończyłem poszczególne szkoły, studia. Dziękuję, że miałem odpowiednie warunki do nauki, za moich rodziców, którzy starali się, żebym zdobył potrzebną wiedzę, umiejętności manualne.

Proszę Cię o pomoc w znalezieniu pierwszej pracy, oddaję tę przestrzeń mojego życia Tobie. Wierzę, że znajdziesz odpowiednie miejsce dla mnie. Gdzie będę mógł wzrastać, rozwijać się zdobywać nowe umiejętności. Pragnę być dobrym pracownikiem, aby moja praca była użyteczna dla innych ludzi.

Uwielbiam Cię Panie w Twojej dobroci, w tym jak zabiegasz o mnie abym każdego dnia stawał się lepszym człowiekiem. Twoja miłość Panie nie zna granic, Ty miłujesz największego grzesznika, odpuszczasz wszelkie grzechy.

Mów Panie bo sługa Twój słucha.
Zostawiamy czas Bogu, aby mógł do nas mowić.

Zobacz także

2 Replies to “Modlitwa o pracę

  1. Proszę o modlitwę: (1) za firmę pge energia odnawialna żeby mnie zatrudniła i żeby rozpatrzył moje cv pozytywnie dział kadr na stanowisku specjalista ds eksploatacji turbin wiatrowych żeby oni do mnie zatrudnił; (2) za moją mamę Danutę żeby była zdrowa i wyzdrowiała z wszystkich chorób jakie ma; (3) za mnie, abym był zdrowy fizycznie i psychicznie i żeby normalnie funkcjonować i pracować i żeby życie mi się układało się pomyślnie; (4) za Zdzisława żeby mnie zabierał wszędzie gdzie jedzie np do swojej pracy i żeby kierownik jemu pozwolił żeby brał osobę z rodziny do pomocy i żeby nie czepiał się za byle co; (5) abym wygrał w Lotto dużo pieniędzy; za mojego wujka Mieczysława żeby przestał pić alkohol i żeby rozmawiał z wszystkimi z rodziny; (6) za wszystkich ludzi żeby każdemu się spodobało jak prowadzę imprezy i żeby każdy mnie polecał i żeby każdy mnie wynajmował jako DJ; (7) za mój talent muzyczny wokal i na dj się rozwijał; (8) za kierownika żeby pozwolił Zdzisławowi brać kogoś z rodziny do pomocy do pracy i żeby Zdzisław mnie zabierał do pomocy. Dziękuję za modlitwę będę się za państwa modlić codziennie i dam intencje w państwa imieniu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.